Onderwerp: Opium, OEROL
20 Juni 2011
Opium op Oerol met Hanneke Groenteman

Cornald Maas ontvangt presentatrice Hanneke Groenteman en zal haar de kleren van het lijf vragen over de naaktvoorstelling Viva la Naturisteracion.
Viva la Naturisteracion 
 Een naaktvoorstelling? Ja, de vijf acteurs gaan allemaal uit de  kleren en spelen het grootste gedeelte van de voorstelling in het Adam  en Eva kostuum, maar uiteindelijk gaat het natuurlijk om het verhaal.  Een verhaal over een betere en schonere wereld waarbij naturisme een  troef is. 
 Free Mason
Free Mason 
  Ook in de uitzending theatermaker Tjon Rockon over zijn  voorstelling  Free Mason. De voorstelling gaat over twee broers en een  zus die in een  uithoek van Terschelling, op Surinaamse wijze afscheid  nemen van hun  vader tijdens zijn begrafenis. Een vader die zij in hun  jeugd  nauwelijks hebben gekend. 
 
 Janne Schra 
 Zangeres Janne Schra (Room Eleven, Schradinova) zal haar geluid van Oerol laten horen. 
 
 Dinsdag 21 juni, 19.10 uur, Nederland 2 
Het Oerol festival is van 17 t/m 26 juni en over Opium op Oerol kunt u hier alles lezen.












